Zespół

DAPR tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w branży, wspierane przez konsultantów zewnętrznych.

W naszej pracy staramy w jak najmniejszym stopniu wpływać na biznes, a jednocześnie odpowiednio zabezpieczać kluczowe dla każdej firmy zasoby informacyjne, w tym dane osobowe.

Przemysław Przydatek

Prezes Zarządu

Ekspert w zakresie bezpieczeństwa informacji z 8-letnim doświadczeniem w branży informatycznej. Nieszablonowe podejście pomaga mu wykrywać luki w infrastrukturze i systemach informatycznych. Audytor największych serwerowni Polsce, m.in. NATO, Ikea, Raiffeisen Bank, IBM. Współpracuje z sektorem małych i średnich przedsiębiorstw, dostosowując budżet klienta do maksymalizacji bezpieczeństwa. Absolwent wydziału elektrycznego Politechniki Warszawskiej. Audytor normy ISO 27001, interesuje się zapewnianiem ciągłości działania, rozproszonym zarządzaniem w firmach i optymalizacją działań organizacji.

Mikołaj Otmianowski

Wiceprezes zarządu

Radca prawny, łączący doświadczenie i zainteresowanie na styku trzech dziedzin prawo/IT/zarządzanie procesowe organizacją. Nadzorował realizację projektów i negocjacje wielu umów dla swoich klientów. Twórca metodyki i programu do tworzenia zestawień czynności dla kancelarii. Przeprowadził liczne audyty zgodności organizacji z przepisami ochrony danych osobowych oraz wdrożenia formalno-organizacyjne w przedsiębiorstwach i instytucjach państwowych. W DAPR nadzoruje aspekt prawny. Prywatnie – szczęśliwy mąż i ojciec, zapalony koszykarz, narciarz i żeglarz. Ostatnio okazało się, że Mikołaj uwielbia audiobooki, więc również coś czyta!

Marcin Błoński

Konsultant ds. audytu i wdrożenia

Specjalista w zakresie bezpieczeństwa wewnętrznego i zarządzania kryzysowego. Doświadczenie zdobywał w administracji rządowej oraz w branży konsultingowej. Interesuje się wykorzystaniem metod ilościowych w zarządzaniu bezpieczeństwem. Przewodnik górski, żeglarz, gitarzysta.

Maciej Otmianowski

Analityk biznesowy

Prawnik. Analityk biznesowy. Posiada wiedzę i doświadczenie praktyczne zdobyte w firmach doradczych w zakresie prowadzenia badań ewaluacyjnych, projektowania interwencji publicznych, negocjacji oraz koordynacji.

Krzysztof Wysoczański

Specjalista ds. IT

Specjalista IT w zakresie software oraz hardware. Posiada szeroką wiedzę z różnych dziedzin informatyki oraz doświadczenie praktyczne nabyte przy współpracy z wieloma firmami.

Jędrzej Sokół

Ekspert ds. danych osobowych

Angelika Pawełas

Asystentka Zarządu

Włodzimierz Dola

Ekspert ds. danych osobowych

Ekspert w zakresie ochrony danych osobowych z 8-letnim doświadczeniem w branży. Łączy doradztwo podmiotom z sektora publicznego i prywatnego z pracą publicystyczno-naukową. Jego artykuły można znaleźć na portalach specjalistycznych oraz w prasie drukowanej, zarówno naukowej jak i publicystycznej.

Kamil Guzak

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

Absolwent studiów magisterskich na kierunkach prawo administracyjne oraz bezpieczeństwo wewnętrzne. Doświadczenie pozyskane w instytucjach rządowych oraz organizacjach pozarządowych. Pasjonat sektoru bezpieczeństwa i kreowania rozwiązań systemowych w tej dziedzinie. Entuzjasta innowacji w obszarze bezpieczeństwa informacji.